Таг: лепенец

Снимателот Пертеф Назим е пронајден мртов во Лепенец

Исчезнатиот Пертеф Назим-Пепи, е пронајден мртов во реката Лепенец, потврди негова внука по веста дека е пронајдено машко тело во фаза на распаѓање. Фотографијата од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com