Таг: лепејќи плакати

Загина активист на СНС лепејќи плакати за Александар Вучиќ

На митингот во Нови Сад лидерот на СНС и претседателски кандидат Александар Вучиќ ги шокираше присутните со информацијата кажана среде говор, дека синоќа лепејќи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com