Таг: летоци

Продолжува опасната игра на прогласување предавници и ширење омраза

Утрината скопска Автокоманда осамна со летоци на кои е испишана ,,потерница“ по Стево Пендаровски, кој беше кандидат за Претседател од СДСМ на последните претседателски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com