Таг: леуново

Земјотрес со јачина од 5 степени ги вознемири жителите на Македонија

 Рано утрово во 4 часот и 55 минути силен земјотрес вознемири голем дел од македонското население.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com