Таг: либан

Македонските војници во мисија во Либан се безбедни и сигурни

Министерство за одбрана информира дека припадниците на Армијата на Република Северна Македонија во мисијата на Обединетите нации...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com