Таг: Лидија Димова

Влада: Прифатени мерките за сузбивање на Ковид 19, разрешена Лидија...

Владата на Република Северна Македонија на денешната 13-та седница ги разгледа и прифати препораките на Комисијата за заразни болести да се ограничи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com