Таг: лидија димов

Димова заради новата работа ги замрзнува политичките функции и ќе се...

Директорката на Национална агенција за европски образовни програми и мобилност, Лидија Димова, преку својот ФБ профил им се обрати на корисниците на оваа социјална...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com