Таг: линиска судијка

Ѓоковиќ ги повика своите навивачи да не ја навредуваат линиската судијка

Европа, еве сум, доаѓам. Со оваа порака српскиот тенисер, Новак Ѓоковиќ, се огласи пред патот кон Европа и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com