Таг: листинг

ДУИ седи на две столчиња

ДУИ, како и многу пати досега, направи маневар при гласањето, така што не поминаа предложените измени на Закон за СЈО и за заштита на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com