Таг: лубеница

Стојанче Ангелов со самурајски меч пресече лубеница на стомакот на водителот...

Политичарот и функционер, Стојанче Ангелов, поранешен полициски генерал, обожува да ги презентира своите боречки и други вештини во јавноста. Овојпат објави видео...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com