Таг: Лука

Mајката на убиениот Давор Драгичевиќ очи во очи со полицијата(видео)

Јавноста во регионот остана вчудоневидена од вчерашниот брутален однос на полицијата на Република Српска при справувањето со семејството на Давор Драгичевиќ, пријателите,...

Модриќ успешно опериран

Фудбалскиот клуб Реал Мадрид соопшти дека играчот од тој клуб Лука Модриќ денес е успешно опериран. „На Лука Модриќ успешно му е, артроскопски, оперирано левото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com