Таг: маалските дружби

„Скопско“ ги враќа маалските дружби во Карпош

    Благодарение на омилениот пивски бренд „Скопско“, а во духот на неговиот слоган „За нас“, денеска жителите на општина Карпош добија нов летниковец, донација од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com