Таг: магаре

,,Магаре да кандидира опозицијата, ќе победи“-(стара народна)

Пишува: Емилија Лазаревска (додуша ФБ статус, ама нека биде модерно)

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com