Таг: магдалена антова велевска

Почина поранешната пратеничка на СДСМ д-р Магдалена Антова Велевска

Претседателот на СДСМ Зоран Заев испрати телеграма со сочуство до семејството на починатата професорка и доктор и поранешна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com