Таг: магдалена несторовска

Повторно злоупотребено името на државната секретарка во МВР Магдалена Несторовска

Министерството за внатрешни работи ја известува јавноста дека денеска до одредени граѓани и правни лица повторно, како пред десетина дена, од страна...

Лажна порака со покана за в полициска станица се шири преку...

Државниот секретар во МВР, Магдалена Несторовска, предупреди дека преку електронска пошта се шири лажна покана со нејзин потпис, со која се информираат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com