Таг: македонијацрна гора

Вучиќ: Македонија и Црна Гора покажаа дека Косово им е поважно...

Српскиот претседател, Александар Вучиќ, ја коментираше одлуката на македонските и црногорските власти да го поддржат Косово за приемот во Интерпол. ,,Ја разбравме пораката, Македонија и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com