Таг: македонска навигација

ВМРО ДПМНЕ обвинува за 24 партиски кадри на СДСМ вработени во...

 Македонската Неофицијална Агенција за Вработување, М-НАВ, ја нарече опозициската ВМРО ДПМНЕ, Македонска навигација, агенција задолжена за безбедноста во авиосообраќајот. Оваа партија тврди дека само во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com