Таг: макфест

Прекрасната песна на Мартина доби спот по мерка (видео)

Во етер е пуштен спотот на Мартина, млада и перспективна македонска пејачка, која со песната ,,Мое мило“ настапи на Макфест. Прекрасната 20 годишна Мартина Митревска,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com