Таг: малиот бочварски

Захариев: Мене не ми е противник малиот Бочварски, имам работа со...

-На мене не ми е противник малиот Бочварски, јас си имам работа со целата државна машинерија на чело со премиерот Заев, со сите негови...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com