Таг: мандат илија димовски

Шекеринска: Може да се случи Илија Димовски да го следи примерот...

,,Бидејќи ВМРО ДПМНЕ така се поставува и ние како парламентарно мнозинство така ќе се поставиме во иднина. Сега од Трајко Велјановски зависи дали ќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com