Таг: маневски

СДСМ: Маневски зборуваше за корумпираната власт на Груевски

Со лажните информации што денеска ги изнесе ВМРО-ДПМНЕ, уште еднаш се докажа дека опозициската партија е изгубена во реалноста, а единстевната нејзина стратегија е...

Михајло Маневски бара да се уништат прислушуваните фајлови кои содржат приватни...

Нема никаква  правна основа СЈО да држи материјали кое се дел од прислушуваните разговори ,а се од чисто приватен карактер-се вели во реакцијата на поранешниот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com