Таг: манила

ВИДЕО:Пожар во Манила проголта повеќе од 1.000 домови

Неверојатен пожар кој избувна во една населба во Манила, проголта повеќе од една илјада домови и остави без покрив над глава повеќе од 15.000...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com