Таг: манојлоски

Талат Џафери до ВМРО ДПМНЕ- 60 дена ги трпиме вашите навреди...

Ова Собрание нема да оди ниту во Приштина , ниту во Тирана, ниту во Тунгузија. И престанете веќе со предавања овде да држите. Вака...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com