Таг: марино

Обвинителство бара притвор за браќата кои со нож ранија полициски службеник

Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против двајцата браќа Александар и Јордан Цветковски, од кои за едниот постои...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com