Таг: марин ле пен

Марин Ле Пен ветува излегување на Франција од ЕУ

Лидерката на крајно десничарскиот Национален фронт, чиј кандидат за претседател е на претстојните претседателски избори во април, ветува дека ако победи, ќе ја извади...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com