Таг: мартин протуѓер

,,А војна да имаме“?

Пред две години, во февруари 2015 година беше објавена првата така наречена опозициска ,,Бомба“ со која стартуваше најголемата афера во историјата на македонската држава....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com