Таг: маска

За неносење маска на отворено предвидена е парична казна од 20...

Собранието ги усвои измените и дополнувањата на Законот за заштита на населението од заразни болести и истиот ќе стапи на сила...

Адвокатот Тони Менкиноски на судењето за ,,Шпански скали“ дојде со маска...

Адвокатот на Миле Јанакиески во процесот ,,Шпански скали“, Тони Менкиноски, кој воедно е и функционер на ВМРО ДПМНЕ, дојде со ,,патриотска“ заштитна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com