Таг: масовен

Масовниот убиец од Загреб изврши самоубиство, преживеа само седуммесечното бебето

Хрватската полиција утрината оклу 4 часот го пронајде телото на лицето што изврши масакр во една куќа во Нов Загреб.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com