Таг: мајките

Мајките од Сарај бараат поголема безбедност и полициско присуство и за...

„Денеска апелираме до надлежната комисија во рамките на МВР и до самото Министерство да се зачува редот и мирот во општеството и да се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com