Таг: медали

СДСМ по изборите ќе предложи медали за храброст за лекарите и...

На тв дуелот на Националниот сервис меѓу лидерите на СДСМ и ВМРО ДПМНЕ, Заев објави што ќе направат прво доколку победат на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com