Таг: медиумски рекет

Селмани: Атанас Кировски спроведува медиумски рекет

Претседателот на Здружение на новинари, Насер Селмани, објави ФБ коментар, во кој, главниот уредник на Телма, Атанас Кировски, го обвинува за медиумски рекет. Селмани вели: ,,Атанас...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com