Таг: мелнија

Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија се заразени од...

Претседтелот Доналд Трмп и неговата сопруга се позитивни на Ковид 19, објаија американските медиуми. Со назнака итно и најнова...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com