Таг: менхетн

Новак Ѓоковиќ купи два апартмана на Менхетн

,,Волстрит Џoрнал" открива дека српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ купил два апартмана  на Менхетн, кој претставува една од најпривлечните локации за купување некретнини во Америка. Светскиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com