Таг: мери николова буџаку

Преку Мери Николова Буџаку ДУИ побара поддршка за премиер Албанец од...

ДУИ продолжува со туркање на идејата за прв премиер Албанец во Македонија. Кандидатката за пратеник од ДУИ, Мери Николова...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com