Таг: мехрибан алијева

Маја Иванова ја поканила Мехрибан Алијева да ја посети Македонија

Сопругата на Претседателот Иванов , Маја Иванова, во Баку Азербејџан и беше гостинка на првата потпретседателка и сопруга на азербејџанскиот Претседател, Мехрибан Алијева. Медиумите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com