Таг: Мејсон

Јеменски бунтовници стрелаа во американски брод

Два проетила се истрелани во правец на американски брод во Црвеното море од територијата под контрола на бунтовниците Хути, но двата не стасале до...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com