Таг: мигрантка

Бракот меѓу македонски полицаец и ирачка мигрантка-љубовна приказна на годината

За повеќе странски медиуми, минатогодишната љубов крунисна со брак меѓу полицаецот од Куманово Боби Додевски и мигрантката од Ирак Нура Аркавази е љубовна приказна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com