Таг: мигрантски камп

Хаос во мигрантски камп во Босна(видео)

Мигранти сместени во босанскиот камп ,,Липа“, вчера направија нереди и хаос во кампот, а полицијата ја гаѓаа со камења.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com