Таг: милан милеусниќ

Познат српски доктор по физикална медицина почина од Ковид 19

Милан Милеусниќ, 49 години, познат српски доктор специјалист по физикална медицина и рехабилитација почина од Ковид 19, соопшти Клиниката по спортска медицина...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com