Таг: милвоки

Србинка возејќи автобус во Милвоки, спаси 19 месечно дете голо и...

Србинката Ивона Ивиќ,која работи како  возач на автобус во Милвоки, на 22 декември минатата година, возејќи на автопат забележала тукушто проодено бебе,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com