Таг: милорад пуповац

,,Пупи е виновен за сѐ“, Милорад Пуповац со необична кампања за...

Хрватскиот државјанин со српско етничко потекло, Милорад Пуповац, претседател на Самостојната демократска српска партија во Хрватска, изборната кампања ја стартуваше со необични...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com