Таг: министер за внатрешни рабпти

Чулев се враќа на своето работно место во Агенција за разузнавање

Денеска Наќе Чулев, кадар на ВМРО ДПМНЕ и досегашен министер за внатрешни работи во техничката влада, му ја предаде должноста на неговиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com