Таг: министер за внатрешни

Тријазични соопштенија за работните ангажмани на Министерот за внатрешни Агим Нухиу

На официјалната веб страница на Министерство за внатрешни работи денеска се известува за работниот ангажман на новиот министер за внатрешни работи Агим Нухиу во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com