Таг: мирче адамчевски

Новинарот Адамчевски ја победи короната и им порачува на критичарите на...

Новинарот Мирче Адамчевски е еден од оние што се заразија со коронавирусот и имаше среќа да го надмине и да оздрави, пишува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com