Таг: митинг крива паланка

Грчева поднесе претставка за изјавата на Заев во Крива Паланка (видео)

  ГЛАС за Македонија, поднесе претставки за обидот за правење на референдумски поткуп од страна на премиерот Зоран Заев на средба со граѓани во Крива...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com