Таг: митровица

Апсењето во северна Косовска Митровица наводно поради истрагата за убиството на...

Според соопштението на Косовските полициски сили, по налог на надлежен суд извршени се рации во северна Косовска Митровица, а во врска со убиството на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com