Таг: михаел рот

Михаел Рот: Конечно зелено светло за отворање на преговори со С....

Државниот министер за Европа на Сојузна Република Германија, Михаел Рот, на својот Твитер налог објави добри вести за нашата земја.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com