Таг: михаил рот

Германскиот министер Рот ја обвини Бугарија дека го држи проширувањето на...

Германскиот министер за Eвропа, Михаил Рот, во колумна по повод 25 годишнина од потпишувањето на Дејтонскиот мировен договор, големо внимание му посветува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com