Таг: мичиген

Џо Бајден го освои и Мичиген и е на чекор од...

Демократскиот кандидат за Претседател на САД, Џо Бајден, го освои и Мичиген една од трите клучни држави која беше предуслов за влез...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com