Таг: мијлков

Груби снимен како излегува од хотелот на Мијалков, но тврди дека...

Во хотелот Мериот во центарот на Скопје, генералниот секретар на ДУИ и иден прв вицепремиер, Артан Груби, беше на средба со сопственикот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com